Metoda BICOM OPTIMA2022-12-19T06:42:07+01:00
pristroj biorezonance

Co je METODA BICOM?

Je to bezpečné?2021-04-11T23:07:27+02:00

Bicom terapie je jemná a přirozená. Nevytváří žádné elektromagnetické frekvence, pouze mění signály přijaté tělem. Neinterferuje s jinou formou léčby ani léky. Nemá tedy žádné vedlejší účinky a lze ji velmi dobře kombinovat s konvenční medicínou a dalšími terapeutickými metodami.

DOSPĚLÍ
Zkušenosti ukazují, že biorezonanční metodu BICOM mohou absolvovat prakticky všichni dospělí až do  vysokého věku. Je také vhodná k léčbě těhotných žen od 3 měsíce těhotenství.

DĚTI
Metoda biorezonance je bezbolestná a jemná. Během léčby se může dítě bavit nebo si třeba číst. Je to obzvlášť příjemné pro děti se strachem z kontaktu, protože se jich během léčby lékař prakticky nedotýká.

DOBA OŠETŘENÍ
Délka léčby se liší v závislosti na složitosti příznaků. Průměrně trvá první ošetření dvě hodiny, následná třicet až čtyřicetpět minut.

Zařízení a metoda Bicom Optima.2021-03-14T19:22:33+01:00

Přístroj Bicom optima je zdravotní přístroj  certifikovaný pro celou EU.

Metoda Bicom optima je diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje poznatky kvantové fyziky, tradiční čínské medicíny a německé technologie.

Jedná se o alternativní, preventivní, autoregulační metodu, jejímž cílem je harmonizovat celý elekromagnetický systém těla. Vzkřísit tak a udržet samoregulační a samoozdravné mechanismy a obnovit zdraví . 

Zařízení obsahuje velké množství léčebných programů, které byly vyvinuty a osvědčily se během 30 let aplikační praxe pro nejrůznější formy energetické zátěže těla. Využívá informace z elektromagnetického pole těla a testovacích látek za účelem terapie. Tyto informace jsou zařízením absorbovány, filtrovány, zesíleny nebo zeslabeny. Tělo je tak osvobozováno od oslabujících rušivých vlivů.

Zároveň jsou v Bicom Optima digitálně uložena elektromagnetická frekvenční spektra mnoha komplexů látek a stavů – tzv. frekvenční vzorce účinných látek. Ty lze použít jak k diagnostice, tak k léčbě.

V rukou odborníka na tradiční čínskou medicínu umožňuje Bicom Optima také ovlivnit organismus přes „aktivní body“ akupunkturních drah.

Obnovením schopnosti vnitřního prostředí komunikovat je dosažen cenný cílený impuls ke zmírnění až vymizení příznaků a ke stabilizaci zotavení.

Jak dlouho trvá jedno sezení?2021-02-28T15:12:01+01:00

Doba ošetření se liší v závislosti na složitosti příznaků.

Akutní ošetření je často možné bez podrobného vstupního vyšetření. Nejčastěji trvá první (často jediné) akutní ošetření jednu a půl.

U chronických potíží je nutné důkladné základní vyšetření s určením všech zátěží, aby bylo možné sestavit léčebný plán. První sezení je tedy časově náročné – nejčastěji dvě a půl hodiny. Následná trvají nejčastěji čtyřicetpět až šedesát minut.

V obou případech je možné prodloužit dobu účinku použitím kapek, granulí, oleje nebo čipu s nahranými frekvencemi z proběhlého sezení.

Kolik ošetření je potřeba?2021-02-28T14:46:23+01:00

Počet ošetření se u každého pacienta liší.

Pokud je cílem ulevit od akutních potíží, postačí někdy i jedno ošetření. V některých případech se účinek dostaví do několika hodin.

U běžných chronických onemocnění typu např. alergie, je běžné je tři až pět sezení.

U závažných chronicky nemocných pacientů bude vhodné opakovat ošetření v delších časových intervalech. I několik týdnů až měsíců . Je potřeba dát tělu čas, aby se nastartovalo a zregenerovalo.

Pro koho je ošetření na přístroji BICOM vhodné ?2021-02-28T14:55:03+01:00

Bicom terapie je jemná a přirozená. Nevytváří žádné nové elektromagnetické frekvence, pouze mění signály přijaté tělem. Neinterferuje s jinou formou léčby ani léky. Nemá tedy žádné vedlejší účinky a lze ji velmi dobře kombinovat s konvenční medicínou a dalšími terapeutickými metodami.

DOSPĚLÍ
Zkušenosti ukazují, že biorezonanční metodu BICOM mohou absolvovat prakticky všichni dospělí až do vysokého věku. Je také vhodná k léčbě těhotných žen od 3 měsíce těhotenství.

DĚTI
Metoda biorezonance je bezbolestná a jemná. Během léčby se může dítě bavit nebo si třeba číst. Je to obzvlášť příjemné pro děti se strachem z kontaktu, protože se jich během léčby lékař prakticky nedotýká.

Jak probíhá ošetření metodou Bicom?2021-02-28T15:21:26+01:00
PRVNÍ NÁVŠTĚVA Odebrání anamnézy . Vstupní frekvenční diagnostické a terapeutické ošetření.
KROK 1 Konzultace potíží s pacientem formou pohovoru. Biorezonanční diagnostika pomocí přístroje BICOM optima.
KROK 2 Vyhodnotím, které energetické zátěže (např. stress, očkování, těžké kovy, plísně, viry, elektrosmog a další) je potřeba eliminovat . Které orgány jsou energeticky oslabené a je tedy vhodné je podpořit, aby se tělo mohlo detoxikovat.
KROK 3 Stanovím konkrétní detoxikační terapii, které tělo připraví a zharmonizuje tak, aby mohlo reagovat na následnou terapii konkrétního zdravotního problému.
KROK 4 Vypracuji individuální plán léčby a probereme doplňková opatření.
KROK 5 Terapie konkrétního zdravotního stavu. Během celého ošetření je pacient připojen k zařízení BICOM pomocí aplikátorů umístěných na těle. Může při tom sedět nebo ležet zcela uvolněně.
KROK 6 Pro zvýšení a prodloužení účinků terapie mohu být informace “nahrávány“ do kapek, olejů nebo čipu, které si můžete aplikovat podle instrukcí i mezi jednotlivými sezeními.
NÁSLEDNÉ NÁVŠTĚVY Při dalších terapeutických sezeních provádím krátké přetestování a terapii individuálně přizpůsobím podle plánu a aktuálního stavu pacienta.
Jak funguje metoda BICOM?2021-03-14T19:24:30+01:00

Biorezonance patří k integrativní medicíně. Vědecké důkazy kvantové fyziky na fungování světa jsou zatím bez výhrad přijaty a uváděny do praxe pouze fyziky a matematiky, ne medicínou. Některé věci potřebují čas. Přírodní zákony se týkají všech a všeho. Léčba pomocí BICOM optima je ale tak logické a účinné, že zařízení Bicom již úspěšně používá řada lékařů ve své praxi.

Nezávislé studie účinnosti:     http://www.bicom-optima.cz/ucinnost/

Účinky biorezonance Bicom jsou potvrzeny studiemi klasifikovánými podle stupnice Evidence-based Medicine – Medicína založená na důkazech, ke které se hlásím.    Odkaz https://cs.wikipedia.org/wiki/Evidence-based_medicine

Jak často je vhodné terapii opakovat?2021-04-11T23:13:50+02:00

U akutních potíží i několikrát týdně. Takové ošetření je často možné i bez podrobného vstupního vyšetření.

Při chronickém onemocnění se opakuje po dvou až třech týdnech.

Certifikáty

Kontaktujte mě

  Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

  +420 605 474 013

  eva@energymedicine.cz

  K.Čapka 211 40502 Děčín
  1.patro, č.129

  Přejít nahoru